Poradenství a koučink - Mgr. Monika Razímová

“ Poradenství a konzultace v oblasti mezilidských vztahů, obtížných životních, vztahových, rodinných, či profesních situací ”
“ Specializujeme se na klienty trpící strachem ze zubaře. Odborná pomoc a poradenství lidem, kteří se ocitli v obtížné osobní, vztahové, rodinné, profesní či životní situaci ”

Naše specializace

Poradenství
  • Odborná pomoc a poradenství pomáhá lidem, kteří se ocitli v obtížné osobní, vztahové, rodinné či životní situaci, jež zatěžuje jejich partnerské, rodinné a mezilidské vztahy. 
  • Pomoc se zaměřuje na posílení a podporu kvality těchto vztahů. Pomáháme k tomu, aby se klient naučil svou situaci zvládat, nadále řešil problémy vlastními silami a mohl se tak plně zapojit do svého přirozeného sociálního prostředí.
Profesionální koučink - individuální, párový, skupinový
  • Osobní kouč inspiruje a je nápomocen při dosažení cílů. Profesionální koučování pomáhá nacházet uvědomění a přijímat zodpovědnost za změnu. Proto je kouč také průvodcem osobní změny, sparing partner, na kterého je vždy spoleh a je tam, kde je opravdu potřeba.
  • Profesionální koučink se zaměřuje na poznání a prohloubení si svých dovedností, schopností, talentů. Odkrývá příčiny opakovaných vzorců chování a jejich pochopení. Rozvíjení osobnost za pomoci moderních nástrojů a technik, které slouží k objevení aktivit nebo situací, které představují vnitřní výzvy.
Další
  • Školení
  • .

Informace pro Vás

Kontakty

Konzultant: Mgr. Monika Razímová
Buzulucká 480
267 62 Komárov

Konzultace dle tel. domluvy

Pondělí 14:00–20:00
Úterý zavřeno
Středa 16:00–20:00
Čtvrtek zavřeno
Pátek 12:00–14:00
V naléhavých případech jsem ochotni se přizpůsobit