Psycho-Sociálního poradenství, Koučink a Psychologická diagnostika - Mgr. Monika Razímová

“ Specializujeme se na pacienty trpící strachem ze zubaře. Odborná pomoc a poradenství lidem, kteří se ocitli v obtížné osobní, vztahové, rodinné, profesní či životní situaci ”

Naše specializace

Psycho-sociální oblast
  • Odborná pomoc a poradenství pomáhá lidem, kteří se ocitli v obtížné osobní, vztahové, rodinné či životní situaci, jež zatěžuje jejich partnerské, rodinné a mezilidské vztahy. 
  • Psycho-sociální pomoc se zaměřuje na posílení a podporu kvality těchto vztahů. Pomáháme k tomu, aby se klient naučil svou situaci zvládat, nadále řešil problémy vlastními silami a mohl se tak plně zapojit do svého přirozeného sociálního prostředí.
Profesionální koučink - individuální, párový, skupinový
  • Osobní kouč inspiruje a je nápomocen při dosažení cílů. Profesionální koučování pomáhá nacházet uvědomění a přijímat zodpovědnost za změnu. Proto je kouč také průvodcem osobní změny, sparing partner, na kterého je vždy spoleh a je tam, kde je opravdu potřeba.
  • Profesionální koučink se zaměřuje na poznání a prohloubení si svých dovedností, schopností, talentů. Odkrývá příčiny opakovaných vzorců chování a jejich pochopení. Rozvíjení osobnost za pomoci moderních nástrojů a technik, které slouží k objevení aktivit nebo situací, které představují vnitřní výzvy.
Psychologická diagnostika
  • Testy pro psychologickou diagnostiku jsou sestaveny na základě nejnovějších poznatků z oboru psychodiagnostiky. Disponují vlastními stand. metodami, které měří všechny důležité oblasti z hlediska psychologie práce a organizace. Cílem je spokojený klient, který zjistil všechno potřebné bez ohledu na to, zda vybírá pracovníky z uchazečů, chce provést audit stávajícího kolektivu či efektivně řídit pracovníky skrze jejich skutečné motivy a preference. 
  • Psychologická diagnostika se zaměřuje na psychologický profil, schopnosti, dovednosti, vlastnosti, charakterové rysy, talent, nadání, předpoklady a mnoho dalšího.

Informace pro Vás

Kontakty

Psycho-Sociální pracovník: Mgr. Monika Razímová
Buzulucká 480
267 62 Komárov

Hodiny konzultací

Pondělí 14:00–20:00
Úterý zavřeno
Středa 16:00–20:00
Čtvrtek zavřeno
Pátek 12:00–14:00
V naléhavých případech jsem ochotni se přizpůsobit